
Мъск определи една от най-големите заплахи за цивилизацията
- Bright Life
- Текст:
Той каза това в интервю за сатиричния сайт Babylon Bee. Мъск коментира прилагането на „културата на отмяната“ към стендъп комика Дейв Чапел, който се изказа в подкрепа на Джоан Роулинг преди няколко месеца и се описа като привърженик на транс жените. Милиардерът вижда това като "пробуждане на вируса".
„Може би това пробуждане е една от най-големите заплахи за съвременната цивилизация. Да бъдеш хуморист е добре. Искаме ли общество без хумор, което просто е пълно с осъждане и омраза? Не е готино“, каза той.
Мъск се подигра на CNN, че продуцентът на канала Джон Грифин е обвинен в поредица от сексуални престъпления за непълнолетни. В отговор на забележката на водещия, че той е могъл да даде интервю точно за този телевизионен канал, милиардерът каза, че „не е чак такъв перверзник“.
Още по темата във
facebookСподели тази статия в:

Учени откриха лек за Алцхаймер в популярни билки

Демонстрации в цяла Турция заради ареста на кмета на Истанбул (обзор)

Учени: мистериозните звуци в Марианската падина са писъци на китовете Брайд

Съдът принуди Мъск с неговия DOGE да премахне личните данни на американците

Ще се върнат ли кокошарниците в градовете?

Внимание: Включват ни във Viber група и обещават лесни печалби, а мамят за пари

Комисията за защита на конкуренцията: Има само ползи от електронните ваучери за храна

И стоките втора употреба могат да бъдат върнати до 14 дни, ако са купени онлайн
