Пенсионерите ще продължат да получават добавката от 50 лева
- Социална защита
- Текст:
Снимка: БНТ
Служебният социален министър Гълъб Донев заяви днес пред медиите, че добавката към пенсиите в размер на 50 лева остава поне до края на мандата на служебното правителство.
Добавката беше въведена от правителството на Бойко Борисов за подпомагане на възрастните хора в условията на пандемията от коронавирус и е в сила от въвеждането на извънредните противоепидемични мерки.
Още по темата във
facebookСподели тази статия в:
Експлозия в най-големия център за производство на втечнен природен газ в света
Как Илон Мъск стана трилионер
В Германия направиха признание за необичайния изход от Втората световна война
Илон Мъск призова властите в САЩ да раздават пари на гражданите
В Швейцария започнаха преговори между Иран, САЩ и Катар
Куба започва мащабна приватизация
САЩ нанесоха удар по кораб, за който се предполага, че е превозвал наркотици
Планираните за днес преговори между САЩ и Иран в Швейцария са отменени
Една четвърт повече свръхбогати в Европа за последните пет години
КЕШ клуб
300
3 000
30 000