
Европейска дигитална седмица показва постиженията на високите технологии
- Компании ИКТ услуги
- Източник: 1kam1.com
- Автор:

Европейска дигитална седмица се провежда между 21 и 26 септември. Организатор на проявата е българската компания Internet Media Group в партньорство с Международен панаир - Пловдив.
European Digital Week е първото по рода си онлайн събитие, което в рамките на една седмица обединява 15 конференции и 1 съпътстващ форум по теми, свързани с иновациите, информационните технологии и бизнеса.
Форумът дава възможности за размяна на опит и обучение в условия на световна пандемия.
Програмата на събитието събира на едно място 382 лектори – експерти и практици от 78 държави. Дискутираните теми са почти 400 и осигуряват над 360 часа „ноу-хау” за аудиторията.
„Конференциите са с практическа насоченост. Те дават възможност на малките и средните технологични компании да излязат на голям форум, както и на мениджърите да видят ползата от трансформиране на бизнеса си", казва Любомир Атанасов, изпълнителен директор на Internet Media Group и организатор на събитието.
Най-многобройни са лекторите от САЩ, Обединеното кралство и Индия, но опит ще споделят и представителите на сектора от Тринидад и Тобаго, Андора, Хондурас, Ямайка, Мианмар, Бангладеш и др.
Още по темата във
facebookСподели тази статия в:

Противоречиви сигнали от правителството на Иран

Турция ще увеличи таксите за транзит на кораби през проливите с 15% от 1 юли

Цените на петрола скочиха

Британският премиер направи изявление относно изпращането на войски в Украйна

Създадоха първия в историята музикален албум на основата на записи от сеизмични вълни

Израел продължава ударите срещу Иран

Категоризираните апартаменти, стаи и къщи за гости са вписани в туристическия регистър

Второ военно огнище в Близкия изток (обзор)
