Директор на училище предлага децата да са с маски и по време на час
- Здравеопазване
- Източник: Би Ти Ви
- Автор:
Снимка: pixabay
Диян Стаматов препоръчва в големите училища гимназиалният етап да премине на онлайн обучение.
Диян Стаматов, бивш заместник-министър на образованието и науката, сега директор на 119 СУ в София, заяви по Би Ти Ви, че е разумно учениците за известно време да са с маски в час, за да бъдат предпазени учителите.
Стаматов, който е и председател на Съюза на работодателите в системата на средното образование, препоръчва в големите училища гимназиалният етап да премине на онлайн обучение.
Стаматов, който е и председател на Съюза на работодателите в системата на средното образование, препоръчва в големите училища гимназиалният етап да премине на онлайн обучение.
Още по темата във
facebookСподели тази статия в:
Броят на жертвите след земетресенията във Венецуела се увеличи до 1430 души
Тръмп заплаши Европа със 100-процентни мита върху всички стоки
Иран и Обединените арабски емирства възобновиха търговските си отношения
Гърция излъчи първия си астронавт
Европейското корабоплаване на фокус
Защо в горещините сме по-раздразнителни
Великобритания разкри руска връзка зад най-скъпо струвалата кибератака
Тежка криза във Volkswagen
Apple загуби второто място в класацията на най-големите компании в света
КЕШ клуб
300
3 000
30 000