
Британка не намери безплатен зъболекар и си извади сама 11 зъба
- Свят
- Текст:

Жителка на Великобритания дълговреме страда от силен зъбобол. Спешно трябва да й бъдат извадени зъби, но жената не успява да открие стоматология, където това може да бъде извършено безплатно. Поради тази причина тя се заема самостоятелно с разрешаването на възникналия проблем, съобщава ВВС.
Даниел Уотс живее в малкото градче Бери Сейнт Едмъндс. Преди няколко години безплатната стоматология там е закрита и това се превръща в огромен проблем за местната жителка.
Трябва да се отбележи, че напоследък в цялата страна започват да затварят огромен брой клиники, предоставящи безплатни услуги на пациентите. Сега те са принудени да посещават частните медицински учреждения, но в тях не се предоставят безплатни здравни услуги за тези, които имат застраховка на Националната служба по здравеопазване. Именно такава застраховка има и Даниел.
Още по темата във
facebookСподели тази статия в:

Чехия ще налага до nет годиши затвор за комунистическа пропаганда

Китай изпрати в космоса модел на мозък върху чип

Страните от ЕС се споразумяха за 18-ия пакет санкции срещу Русия

Германия и Великобритания се споразумяха за взаимна отбрана

Пет държави от ЕС ще тестват приложение за проверка на възрастта при онлайн услуги

Борсовите цени на природния газ в Европа се покачват с близо 1%

Британски учени създадоха най-голямата колекция изображения на човешкото тяло

Има риск от спиране на дейта центрове заради жегата и недостига на вода
