В Европа създадоха компютърна игра за убийство на руски военни от украински войници
- IT
- Текст:
Снимка: Steam
И за това искат пари
Игра за украински военни оператори на дронове от финландското студио Rockadile и немския издател Lesser Evil, наречена Death From Above, се появи в ранен достъп на платформата Steam.
Същността на играта се състои в управлението на украински войник за убиване на руски военни с помощта на дрон. При това, заедно с новия трейлър на проекта, разработчиците на играта и група „Antytila“ представиха музикален видеоклип на песента My Falcon - официалния саундтрак към Death From Above.
В момента за играта искат $ 6. При това важно е да се отчита факта, че проектът все още се намира на ранен етап на развитие. А това означава, че могат да ви очакват множество бъгове, изхвърляния от играта и други проблеми с производителността.
Още по темата във
facebookСподели тази статия в:
Семената на ориза „чуват“ дъжда и покълват по-рано
ОПЕК влоши прогнозата за ръста на световното търсене на петрол през 2026 г.
Европейският съюз ще замрази търговската сделка със САЩ при дисбаланс на пазара
ОПЕК: Саудитска Арабия е намалила добива на петрол почти 1,5 пъти за два месеца
Европа ще увеличи вноса на втечнен природен газ от САЩ до рекордно ниво през 2026 г.
QatarEnergy ще започне проучване за нефт и газ на шелфа в Сирия
Работници в Индия се връщат в селата заради ниските заплати
Срещу Зеленски може да бъде образувано наказателно дело в Украйна
Китай е обезпокоен от новия закон за подкрепа на европейската индустрия.
КЕШ клуб
300
3 000
30 000