
Жителите на коя държава прекарват най-много време в интернет
- Интернет
- Текст:

Експерти на компанията NordVPN установиха жителите на кои държави на сегашния момент зависят от интернет по-силно от останалите. Резултатите от проучването се оказаха интересни, съобщава порталът iXBT.com.
NordVPN изясни, че най-много време в интернет прекарват жителите на Хонконг. Оказва се, че средностатистическият жител на тази страна губи 44 години от живота си, седейки в интернет.
В същото време 60% от населението на Хонконг без опасения споделя в интернет пространството лични данни, като например адрес на пребиваване, фамилия, дата на раждане, снимки. Известно е също така, че всеки пети потребител дори показва реквизити от банковата си карта.

Великобритания стана втората страна в класацията, чиито жители прекарват много време в компютърни игри. И те охотно споделят информация за себе си и живота си в мрежата.
Колкото и да е странно, жителите на Япония са на последно място по отношение на времето, което прекарват в интернет.
Още по темата във
facebookСподели тази статия в:

Каква информация е опасно да публикуваме в социалните мрежи

Златните резерви на Русия за пръв път надхвърлиха 250 милиарда долара

Вицепремиерът на Великобритания подаде оставка след данъчен скандал

Ръст на борсите в петъчната ръговия

В космоса човешките клетки остаряват по-бързо

Google трябва да плати $ 425 милиона за незаконно събиране на потребителски данни

Кои личностни черти повишават риска от развитие на хипертония?

Криптовалутата на Тръмп е донесла на семейството му $5 млрд.
