Изгубеният албум на Дейвид Боуи "Toy" излиза 20 години по -късно
- Култура
- Текст:
През 2001 г. албумът „Toy“ остава неиздаден поради конфликт със звукозаписното студио
Сега, пет години след смъртта на Боуи, феновете на музиканта ще могат да чуят неиздадените песни.
В официалния акаунт в Twitter, посветен на Дейвид Боуи, се появи информация, че скоро ще се случи издаването на дългоочаквания албум „Toy“, започнат преди почти 20 години. Албумът ще бъде част от бокс-сета Era Five.
Албумът от 2001 г. включва не само нови песни, но и преосмислени ранни и не особено известни песни. Той е замислен като продължение на диска "Hours" от 1999 г., но производството е спряно поради конфликт с Virgin Records. В бъдеще работата по този албум се превърна в своеобразен подготвителен етап за „Heathen“, който съдържаше няколко песни от „Toy“ и излезе през 2002 г.
Още по темата във
facebookСподели тази статия в:
Mythos 5 на Anthropic хакна Агенцията за национална сигурност на САЩ
SpaceX стартира емитирането на облигации
Експлозия в най-големия център за производство на втечнен природен газ в света
Как Илон Мъск стана трилионер
В Германия направиха признание за необичайния изход от Втората световна война
Илон Мъск призова властите в САЩ да раздават пари на гражданите
В Швейцария започнаха преговори между Иран, САЩ и Катар
Куба започва мащабна приватизация
САЩ нанесоха удар по кораб, за който се предполага, че е превозвал наркотици
КЕШ клуб
300
3 000
30 000