
Мъск постави легла в офис на Twitter, за да не си ходят служителите до вкъщи
- Компании
- Текст:

Илон Мъск изобщо не се е шегувал, когато казваше, че изисква от служителите пълна отдаденост в работата си. Отначало той уволни безполезните и небинарните, които се задържаха в офиса само за сметка на толерантната политика на предишното ръководство. След това той увеличи натовареността на останалите работници.
А сега, както съобщава журналистът от ВВС Джеймс Клейтън, Мъск въобще реши, че служителите му няма и за какво да си тръгват от работа. За работохолиците Мъск инсталира легла и шкафове, в които могат да държат комплект сменяемо бельо и други вещи.

Клейтън публикува снимки от кабинетите на главния офис на Twitter в Сан Франциско. На снимките можете да се полюбувате в Twitter акаунта на репортера. По думите му, освен на леглата, служителите могат да спят и на разтегателни дивани. Между другото, самият Мъск също често нощува в офиса си и не вижда нищо ужасно в това.

"Служителите казват, че кабинетът на Илон Мъск в Twitter изглежда като хотелска стая и е преустроена в такава от бивша конферентна зала", обяснява той.
А тази снимка, направена от продуктовия мениджър на Twitter Евън Джоунс, на която се вижда младо момиче, което спи в офиса точно до столовете, се появи в началото на ноември. Очевидно Мъск неотдавна е решил, че е по-добре да постави легла, отколкото да измъчва служителите да спят върху дюшек на земята в спален чувал.

Още по темата във
facebookСподели тази статия в:

Световните цени на петрола намаляват с 1,7%

Търговската война между САЩ и Китай застрашава и руската икономика

Amazon изстреля в орбита първите си интернет спътници

Край на последния европейски оазис със „златни паспорти”

Светът отбеляза рекордни военни разходи от края Студената война

СЗО заяви за ускоряване на развалянето на продукти поради глобалното затопляне

Въпреки разногласията заради търговската война, Китай ще сподели лунните проби със САЩ

САЩ и Украйна могат да подпишат тази седмица сделката за ресурсите
