
Първият трейлър на "Матрицата 4"
- Пренареждане на матрицата
- Текст:
Както знаете, продължението, което е заснето от Лана Уашовски, се казва „Матрицата: Възкресение“.
Преди това на феновете се пускаха малки загадки, от които почти нищо не бе ясно за филма.
Сега обаче създателите на лентата решиха да разкрият някои подробности. Нео, известен още като Томас Андерсън, изигран от Киану Рийвс, има фрагментарен спомен за своите подвизи в трилогията „Матрица“. Героят се опитва да разбере ситуацията, която се е случила, а също и да разбере кой е той.
В това той е подпомогнат от младия Морфеус, чиято роля играе американският актьор Яхя Абдул-Матин II.
Приятелката на Нео- Тринити, в живота Кери-Ан Мос, също не помни почти нищо за Матрицата. Не е ясно как героите пак се срещат и тръгват на още едно пътешествие из мистериозния свят на Матрицата.
Заслужава да се отбележи, че за по -малко от час трейлърът събра почти милион гледания и над 100 000 харесвания. Всички очакват с нетърпение премиерата. Припомняме, че "Матрицата: Възкресение" ще се появи в кината през декември.
Още по темата във
facebookСподели тази статия в:

Авангардно лечение върна зрението на мъж с генетично прогресивно ослепяване

Тръмп обяви въвеждането на 25% мито на вноса спрямо Индия

Жителите на ЕС внезапно започнаха да губят интерес към електромобилите

Какви са цените на хранителните стоки в европейските градове

Полша все по-често e обект на руски хибридни атаки

Европейско разследване: опасни играчки, козметика и аксесоари от Temu

Зеленски повиши пределната възраст за наемна служба във Въоръжените сили на Украйна

Премиерът на Полша донесе на заседание на правителството бойни части от дронове
