Тръмп допусна "края на САЩ" след три години
- Свят
- Текст:
Според бившия президент през последните осем месеца страната „върви надолу, както никога досега“
Той не уточни дали ще участва в изборите през 2024 г., но обеща, че „тези, които обичат САЩ, ще бъдат щастливи“.
Съединените щати ще престанат да съществуват през следващите три години, заяви бившият президент Доналд Тръмп в противоречиво интервю за Newsmax.
През последните осем месеца, откакто Джо Байдън пое поста държавен глава, Тръмп каза, че страната „е тръгнала надолу, както никога досега“.
„Когато отидем на тези избори, които ще се проведат през 2022 и 2024 г., няма да имаме останала държава“, каза бившият президент (цитиран от Huffington Post).
На 8 ноември 2022 г., в средата на мандата на Байдън, в САЩ ще се проведат избори за Камарата на представителите. Президентските избори са насрочени за 5 ноември 2024 г. в САЩ.
Още по темата във
facebookСподели тази статия в:
Иран осъди американските удари като „грубо нарушение“ на примирието
Главният изпълнителен директор на OpenAI оцени влиянието на ИИ върху пазара на труда
Хоспитализираха премиера на Израел Бенямин Нетаняху заради проблеми със зъбите
Ferrari представи първия си електрически автомобил
Нидерландия се сблъска с рекордно поскъпване на кафето
Цените на газа в Европа растат
Ударите на САЩ по Южен Иран отново насочиха нагоре цените на петрола
САЩ отново удариха Иран
Забрана за необоснованото повишаване на цените ще подкрепи потребителите и бизнеса
КЕШ клуб
300
3 000
30 000