
Генералите ще помогнат ли на ефрейторите и старшинките
- Важно от "Власт"
- Текст:

Може да е пресилено, но в армията на ИТН засега не се забелязва чин по-висок от старшина.
Всички са еднакво кресливи и еднакво надвикващи се. Надвикващи се един друг, и това защото никой друг не пее в хора им. Оркестърът е уморен от нощните чалгии, а балерините... Но това е друга тема.
Старшинките ще повикат, повикат и ще им се наложи да грабнат лопатите. Защото освен тях няма кой друг да рине. Застоялата плесен и тор.
Останала от предшествениците. А изчегъртването става само с инструменти - здрави, корави и т.н. Извинете за тавтологията.
Кофти работа, няма редници, тук - там някой ефрейтор, и фрашкано със старшинки. Не знам как им казват сега, но навремето на пагоните им имаше чук. Да, точно чук.
Могат да се справят, могат, ако почукат на няколко врати - първата е на тези, които все още им вярват. После - ще видим.
Но първо биха могли да отговорят на себе си, не на Стефан Янев, генерал, който попита Кой подрежда кабинета на ИТН?
Още по темата във
facebookСподели тази статия в:

Световните цени на петрола намаляват с 1,7%

Търговската война между САЩ и Китай застрашава и руската икономика

Amazon изстреля в орбита първите си интернет спътници

Край на последния европейски оазис със „златни паспорти”

Светът отбеляза рекордни военни разходи от края Студената война

СЗО заяви за ускоряване на развалянето на продукти поради глобалното затопляне

Въпреки разногласията заради търговската война, Китай ще сподели лунните проби със САЩ

САЩ и Украйна могат да подпишат тази седмица сделката за ресурсите
