
Новият филм за „007" може да бъде презаснет заради остарели джаджи
- Култура
- Текст:

Това съобщава британският таблоид The Sun, позовавайки се на източници от филмовата индустрия.
Новият филм за „007“ е заснет през 2019 г. и трябваше да излезе през пролетта на 2020 г. Поради смяната на режисьора и пандемията, създателите трябваше да отлагат премиерата няколко пъти.
Според вестника, поради многобройните отлагания, спонсориращите компании са започнали да настояват за презаснемане на някои от сцените, в които присъстват продуктите на тези компании.
Точни данни за такива устройства не се разкриват, предполага се, че едно от тях може да е смартфонът Nokia 8.3 5G, показан във филмовия трейлър.
Този модел беше пуснат през октомври 2020 г., така че в премиерната версия може да се появи нов смартфон.
Отбелязва се, че и други спонсори могат да поискат актуализиране на продуктите, показани във филма, включително часовници Omega, шампанско Bollinger и обувки Adidas.
Премиерата на филма „Няма време за умиране" е отложена за 8 октомври 2021 г.
Още по темата във
facebookСподели тази статия в:

Тръмп си намери оправдание да отлага очакваните санкции срещу Русия (обзор)

OpenAI изиска чатовете на майката на децата на Мъск и негови приближени лица

Аптеките в Германия се сблъскват с липса на медикаменти

Япония е рекордьор по столетници

Анонимна класация ще отличи „най-тъпото” използване на изкуствен интелект

Русия и Беларус подновиха военните учения „Запад“

Светът реагира на руското нахлуване с дронове над Полша

Албания първа в света назначи изкуствен интелект за министър
