Децата в Плевен отбелязаха с онлайн прояви Деня на народните будители
- Средно образование
- Източник: БТА
- Автор:
В Плевен ученици и деца от детска градина отбелязаха с онлайн проява Деня на народните будители, съобщи БТА.
Чрез платформата ZOOM.US начално училище „Христо Ботев" и детска градина „Кокиче" са осъществили конферентна връзка и са направили заедно тържество по случай празника. Учениците са разказали на децата от градината за будителите, рецитирали са стихове и са пели песни.
Учениците от училище „Христо Ботев" също така сами са подготвили и подарили книжки за оцветяване на деца от шест детски градини в Плевен.
За утре е предвидено поднасяне на цветя пред паметника на Христо Ботев, както и пред барелефите на Левски и Вазов в двора на училището, по думите на директора на учебното заведение Цветелин Горанов.
Още по темата във
facebookСподели тази статия в:
Иран осъди американските удари като „грубо нарушение“ на примирието
Главният изпълнителен директор на OpenAI оцени влиянието на ИИ върху пазара на труда
Хоспитализираха премиера на Израел Бенямин Нетаняху заради проблеми със зъбите
Ferrari представи първия си електрически автомобил
Нидерландия се сблъска с рекордно поскъпване на кафето
Цените на газа в Европа растат
Ударите на САЩ по Южен Иран отново насочиха нагоре цените на петрола
САЩ отново удариха Иран
Забрана за необоснованото повишаване на цените ще подкрепи потребителите и бизнеса
Най-четено от Средно образование
КЕШ клуб
300
3 000
30 000