
Windows 11 24H2 ще бъде пуснат вместо Windows 12 до края на годината
- IT
- Текст:

Медийни специалисти намериха информация за това в един от техническите документи, посветени на Windows. Материалът говори за EnumDeviceDrivers - компонент, който се използва от разработчици и системни администратори за работа с драйвери.
Съобщава се, че нови функции, свързани с EnumDeviceDrivers, идват във версия 24H2. Според журналисти, корпорацията споменава тази актуализация за първи път в текста за разработчиците. Уточнява се също, че ще се появи преди края на годината. Очевидно пускането на Windows 12 наистина ще бъде отложено: пускането на новата версия на операционната система ще отстъпи място на пускането на глобалната актуализация на Windows 11.
Според авторите на Windows Latest голяма актуализация ще се появи през третото или четвъртото тримесечие на годината - вероятно през септември-октомври. Причините, поради които Microsoft реши да отложи пускането на Windows 12, не се разкриват. Версия 24H2 ще получи дълбоко интегрирана услуга Copilot, базирана на изкуствен интелект (ИИ).
Още по темата във
facebookСподели тази статия в:

Камбоджа иска да номинира Тръмп за Нобелова награда за мир

САЩ ще трябва да предадат на Испания най-големия телескоп на бъдещето

В Русия за седмица се срутиха четири сгради

Безработицата в еврозоната остава на рекордно ниско ниво

Ежедневно вдишваме над 70 000 частици микропластмаса

Авангардно лечение върна зрението на мъж с генетично прогресивно ослепяване

Тръмп обяви въвеждането на 25% мито на вноса спрямо Индия

Жителите на ЕС внезапно започнаха да губят интерес към електромобилите
