
Марк Зукърбърг публикува туит за първи път от 11 години
- SEO & социални медии
- Текст:

Главният изпълнителен директор на компанията Meta, Марк Зукърбърг, се завърна в Twitter след 11-годишна пауза. И всичко това, единствено с цел да се пошегува с ръководителя на социалната мрежа Илон Мъск, съобщава Futurism.
В отговор на публикацията на Мъск за предпочитанието му да бъде атакуван в Тwitter, Зукърбърг публикува мем с двама Спайдърмени, сочещи един към друг.
Това се случва точно по времето, когато конкурентът Twitter - приложението Threads набра повече от 30 милиона потребители само за 24 часа. Зукърбърг заяви, че целта му е да създаде приложение за комуникация с милиард и повече души - нещо, което според него Twitter никога не е успял да постигне.
Изданието отбелязва, че засега е твърде рано да се каже как ще продължи историята на новия проект на Зукърбърг — само времето ще покаже какви резултати ще донесе конкуренцията между Threads и Twitter.
Но още сега бързото нарастване на броя на потребителите на Threads е тревожен сигнал за Мъск.
Още по темата във
facebookСподели тази статия в:

Тръмп си намери оправдание да отлага очакваните санкции срещу Русия (обзор)

OpenAI изиска чатовете на майката на децата на Мъск и негови приближени лица

Аптеките в Германия се сблъскват с липса на медикаменти

Япония е рекордьор по столетници

Анонимна класация ще отличи „най-тъпото” използване на изкуствен интелект

Русия и Беларус подновиха военните учения „Запад“

Светът реагира на руското нахлуване с дронове над Полша

Албания първа в света назначи изкуствен интелект за министър
